COVID-19

V současné situaci nechceme přerušit provoz naší kliniky, ale s ohledem na zvýšené riziko přenosu koronavirové infekce jsme nuceni přijmout několik opatření, abychom chránili sebe a své blízké.

  1. V případě příznaků infekčního onemocnění Vás prosíme, aby jste svou návštěvu odložili na jindy, nebo s pacientem poslali zdravou osobu. Vyhrazujeme si právo vás nevpustit do prostor kliniky.
  2. Od pondělí 19/10 budeme ošetřovat pouze objednané pacienty. Bude možné se objednat i na již probíhající den na určitý čas. Neobjednané pacienty NEVPUSTÍME do prostor kliniky a pokusíme se Vás objednat na nejližší možný termín. Akutní vážně nemocné pacienty ošetříme. Telefonní linky mohou být přetížené a tak bude možné se objednat i přes email hvet@volny.cz. Budeme se snažit reagovat obratem.
  3. Pokud již bude v čekárně některý klient se svým mazlíčkem, další musí počkat venku před klinikou. Klienty budeme volat podle zaregistrování na recepci. Nákup veterinárních přípravků, léčiv a krmiv bude možný jen jednou osobou na recepci.
  4. Do ordinace může s pacientem vstupovat pouze jedna osoba s vlastní ROUŠKOU.

Děkujeme za pochopení

Před návštěvou se objednejte

V současné době ošetřujeme pouze předem objednané pacienty