Kontakt

Kde nás najdete

Na naši kliniku se dostanete MHD i vlastním vozem.

H-VET spol. s r. o.
ul. Lochotínská 699,
Horní Měcholupy 109 00, Praha 15

IČO: 25123777

tel.: 271 961 092
mobil.: 739 423 671, 601 270 007
e-mail: klinika@hvet.cz nebo hvet@volny.cz

Jedete-li MHD

K naší klinice se dostanete autobusem ze stanice metra Háje (trasa C, bus 125, 240 a 296), Skalka (trasa A, bus 125 a 175) a Černý Most (trasa B, bus 240 a 296). Případně i autobus s Florence (trasa B,C, bus 175) a Smíchova (vlak a metro trasa B, bus 125). Pokud jedete z Hájů, vystupte východem ve směru jízdy ( Horní Měcholupy), přejděte silnici a počkejte na zastávce na autobus číslo 125 nebo 240. Vystupte na zastávce Na Vartě. Přejdětě silnici a obejděte plot naší kliniky do ulice Lochotínská, kde je hlavní vchod.

Pokud jedete ze Skalky hledejte směr Horní Měcholupy a na zastávce autobusů počkejte na spoj číslo 125 či 175. Vystupte na zastávce Na Vartě přímo před budovou kliniky. Pokud jedete z Černého Mostu, na nástupišti č.13.nastupte do linky č.240, příp 296. Vystupte na zastávce Na Vartě. 

Jedete-li vlastním vozem

  • ze severu: Na Vaší cestě najeďte na ulici Průmyslovou. V Hostivaři zahněte doleva na ulici Hornoměcholupskou. Ta Vás zavede až do Horních Měcholup, kde na kruhové křižovatce za benzínkou Shell a  obchodem Billa zahnete doprava na ulici Milánskou. Na první křižovatce hned doprava a vzápětí doleva do ulice V Aleji, kterou pojedete až na konec, kde již odbočíte doleva do ulice Lochotínská a po 50m můžete parkovat přímo před klinikou. 
  • z východu: Pokud nepojedete po dálnici využijte „staré“ silnice z Říčan přes Uhříněves. Těsně za Uhříněvsí na kruhové křižovatce odbočte doleva na Petrovice. Po ulici Novopetrovické dojedete až do Petrovic, kde na světelné křižovatce odbočíte doprava na Horní Měcholupy.Po hlavní ulici (Milánská) pojedete cca 1 km a po levé straně uvidíte zelenou budou naší kliniky. Na první křižovatce za klinikou se dáte doleva a hned znova doleva do ulice V Aleji, kterou pojedete až na konec, kde již odbočíte opět doleva do ulice Lochotínská a po 50m budete již moci zaparkovat přímo před klinikou.
  • z jihu: Nejvhodnější se jeví použití dálnice D1 z Brna. Odbočíte na exitu Chodov doprava směr Háje a Opatov. Po ulici Opatovská projedete rovně přes dvě kruhové křižovatky a na úplném konci ulice se dáte doprava na Petrovice. Po ulici Výstavní a Novopetrovické dojedete až do Petrovic, kde na světelné křižovatce odbočíte doleva na Horní Měcholupy. Po hlavní ulici (Milánská) pojedete cca 1 km až po levé straně spatříte zelnou budovu naší veterinární kliniky. Na prní křižovatce odbočíte doleva a hned znovu doleva do ulice V Aleji, kterou projedete až na konec, kde již odbočíte doleva do ulice Lochotínská a po 50m budete již moci zaparkovat přímo před klinikou. 
  • ze západu:  V Praze najeďte na Jižní spojku. Po ní se dostanete až k odbočce na D1 na Brno. Odbočte na Brno a jeďte až k exitu Chodov. Zde odbočte ve směru Háje a Opatov. Dále pokračujte v trase popsané „z jihu“.