Prohlídka kliniky

Klinika je situována na konci slepé ulice Lochotínská v Horních Měcholupech. Zároveň je dostupná z ulice Milánská, kde je přímo před klinikou i zastávka MHD Na Vartě. Na pozemku před hlavním vchodem je parkoviště pro klienty. Všechny ordinace jsou bezbariérové.

Recepce je místem, kde se můžete nejen objednat na zákrok, ale zároveň je i prodejnou veterinárních diet, chovatelských pomůcek, antiparazitárních přípravků a léčiv. Je spojena s velkou čekárnou, kde se nachází i bezbarierová toaleta pro klienty.

Ordinace

Na klinice se nachází dvě ordinace. Jsou spojené lékárnou a laboratoří, kde jsme schopni provést rychlé diagnostické testy. Zároveň jsou napojené na databázi pacientů, kde jsou uloženy data o všech provedených ošetřeních. Do oranžové je přístup přímo z čekárny. Do zelené ordinace prochází pacienti chodbou, která spojuje i všechny přilehlé místnosti.

Sonografie

Již podle názvu se jedná o vyšetřovací místnost vybavenou RTG přístrojem napojeným na nepřímou digitalizaci snímků. Druhým přístrojem je zde ultrazvuk s barevným dopplerem.

Operační sál

V této místnosti připravujeme pacienty před chirurgickými operacemi. Zároveň zde ošetřujeme pacienty se stomatologickými problémy.

Zde provádíme chirurgické zákroky. Sál je oddělen od ostatních místností a je vybaven přístrojem na inhalační anestezii, sálovou endoskopickou věží a monitorem vitálních funkcí.

sál

Hospitalizační boxy využíváme pouze pro akutní pacienty nebo pro pacienty po operačních zákrocích.

hospitalizace

Laboratoř

Laboratoř se nachází mezi ordinačními místnostmi, aby byla dobře dostupná a bylo zde možné provést rychlá diagnostická vyšetření. Je vybavena hematologickýcm analyzátorem, biochemickým analyzátorem Idexx a binokulárním mikroskopem.